Aktualności

16.04.2019

Do kompletu punktu zabrakło sekund

Nasi juniorzy młodsi, rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17 udali się w miniony weekend do Zabrza, gdzie zagrali z Gwarkiem. W ostatniej akcji meczu, gospodarze wyrównali na 3:3 i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po meczu z Ruchem Chorzów w FC nastąpiła spora zmiana. Huberta Gałczyńskiego na stanowisku trenera zastąpił Mariusz Perzyna. Spotkanie z Gwarkiem było dla naszego zespołu bardzo ważne. Strata trzech punktów minimalizowała bowiem nasze szanse na utrzymanie w lidze.

Nowy trener wprowadził od razu kilka zmian do składu i mecz w Zabrzu rozpoczął się dobrze. Do tej pory nasza drużyna miała problem w dobrym wejściem w mecz. Tymczasem Piotr Michalewski wyprowadził FC na prowadzenie. Niestety znów odezwał się demon z meczu z Odrą Opole i znów straciliśmy wyrównującą bramkę tuż przed przerwą.

Pięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Norbert Karasiewicz znów jednak wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, a kilka minut przed końcem Kacper Pasek podwyższył prowadzenie. Niestety nie zdołaliśmy dotrwać do końca. Chwilę po tym gospodarze strzelili gola kontaktowego, a w ostatniej akcji meczu napastnik miejscowych doprowadził do remisu.

Skład: Fabian Mrozek – Wiktor Mosur, Norbert Karasiewicz, Dawid Kromer, Dawid Trelka, Piotr Michalewski, Dominik Misztal, Jakub Trojanowski, Dawid Ormiński, Michał Dryja, Kacper Pasek oraz Konrad Polak, Jakub Pancerz, Michał Skowron, Aleksander Mikuś, Filip Michalski.